Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Mazowsze - Hutnik 1:0
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Mazowszem Płock 0:1 w meczu 19. kolejki IV ligi mazowieckiej.

W pierwszej połowie gospodarze mieli jedną dogodną okazję do zdobycia bramki, ale Piotr Leśniewicz wybił piłkę z linii bramkowej. Natomiast Hutnicy także mieli dwie, trzy szanse na wyjście na prowadzenie. Pierwsza część gry była wyrównana, a nawet klub z Bielan miał lekką przewagę.

W 60. minucie sędzia Artur Mital z Ciechanowa podyktował rzut karny dla gospodarzy i od tego momentu Hutnik przegrywał 0:1. Tym razem karny był podyktowany prawidłowo. Więcej szans na zdobycie gola Mazowsze nie miało. W drugiej połowie mecz rozgrywany był przez większość czasu na połowie rywali. Gdyby nie rzut karny mecz najgorzej dla Hutnika mógłby zakończyć się podziałem punktów.

Od pierwszych minut grał Bartosz Szala, dla którego był to debiut w Hutniku.

Podsumowując był to drugi mecz z rzędu, w którym Hutnik był lepszy, ale to przeciwnik zdobył komplet punktów.

Mazowsze Płock - Hutnik Warszawa 1:0 (0:0)
Bramka: Winnicki (k) '60.

Hutnik: Bigajski - B. Szala (Zawiślak '60), Cichmiński, Jabłoński, Grochowina - Ł. Szala (Płotnicki '80), Leśniewicz, Sołtys, D. Sadowski, Antolak - K. Sadowski.

Żółta kartka: Sołtys, K. Sadowski.

Sędzia: Artur Mital (Ciechanów).

Sob 11:31, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)