Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Hutnik - Wulkan 6:3
Hutnik Warszawa wygrał "u siebie" z Wulkanem Zakrzew 6:3! w meczu 17. kolejki IV ligi mazowieckiej. A do przerwy było tylko 2-1. Hat-trickiem popisał się Mariusz Szymaniak.

Pierwszego gola, w 6. minucie zdobyli goście, za sprawą samobójczego trafienia Kamila Grochowiny.

W 28. minucie wyrównał Mariusz Szymaniak, zdobywając bramkę strzałem głową.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, tzw. gola do szatni zaliczył Kamil Grochowina.

W 50. minucie w poprzeczkę trafił Mateusz Sołtys, ale piłkę do bramki dobił Mariusz Szymaniak, znowu głową.

Trzy minuty później napastnik Hutnika skompletował hat-tricka.

W 56. minucie drugiego gola dla Wulkana zdobył Rysiewski i było już 4-2. Zawodnik gości uderzył z wolnego, z około 20 metrów, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

W 68. minucie w poprzeczkę, po strzale głową, trafił Przemysław Piros.

W 70. minucie goście strzelili trzecią bramkę, a dokładnie Pysiak.

W 78. minucie gola zdobył także drugi napastnik Hutnika, Kamil Sadowski.

Na dwie minuty przed końcem wynik spotkania ustalił Błażej Cichminski i podopieczni Piotra Mosóra na koniec rundy jesiennej w lidze odnieśli okazałe zwycięstwo.

Hutnik Warszawa - Wulkan Zakrzew 6:3 (2:1)
Bramki: M. Szymaniak 28', 50', 53', Grochowina 45', K. Sadowski 78', Cichmiński 88' - Grochowina (s) 6', Rysiewski 56', Pysiak 71'.

Hutnik: Bigajski - P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz - Antolak (B. Szymaniak 60'), Sołtys, M. Piros (Tarnowski 69'), Grochowina - K. Sadowski (Florczyk 90'), M. Szymaniak (Kowalski 87').

Żółte kartki: Antolak, D. Sadowski.