Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Ursus - Hutnik 1:2
Hutnik Warszawa wygrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 2:1 w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Podopieczni Piotra Mosóra wyszli na prowadzenie w drugiej połowie, a dokładnie w 56. minucie. Z lewej strony dośrodkował Piotr Nozdryń-Płotnicki, a bramkę strzałem głową zdobył Mariusz Szymaniak.

W 65. minucie padł wyrównujący gol. Zawodnik Ursusa, Arinze, który wszedł na boisko minutę wcześniej, wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem.

W 72. minucie swojego drugiego gola zdobył Szymaniak, który przelobował golkipera gospodarzy.

Najciekawszy i najważniejszy moment spotkania to 89. minuta. Na minutę przed końcem sędzia Gołębiewski odgwizdał rzut karny dla Ursusa. Jednak Adam Buciarski obronił i wybił piłkę w bok, do której doskoczył zawodnik Ursusa, którego znów piłkarz Hutnika sfaulował. W ciągu minuty dwa karne, ale Buciarski znów obronił!!!

Ursus Warszawa - Hutnik Warszawa 1:2 (0:0)
Bramki: Arinze 65' - M. Szymaniak 56', 72'.

Hutnik: Buciarski - P. Piros, D. Sadowski, Cichmiński, Leśniewicz - Antolak (Kruk 75'), Sołtys, Tarnowski (Sinkiewicz 6Cool, Płotnicki (B. Szymaniak 46') - K. Sadowski, M. Szymaniak (Kowalski 78').

Żółte kartki: Leśniewicz, D. Sadowski.

Sędzia: Gołębiewski (Warszawa).

Pon 16:52, 22 Paź 2007 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)