Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Narew - Hutnik 2:0
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z Narwią Ostrołęka 0:2 w meczu 16. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Roman. Jednego gola zdobył w 28. minucie, a drugie trafienie zaliczył w 80. minucie.

Do gry po kontuzji wrócił Michał Piros. Pomocnik wszedł na boisko na ostatnie kilkanaście minut.

Narew kończyła mecz w dziesiątkę, bowiem na kilka minut przed końcem ?pierwszej połowy? czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Staniórski.

Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
Bramki: A. Roman 28', 80'.

Hutnik: Buciarski - P. Piros, Cichmiński, Florczyk, Grochowina - Antolak, Leśniewicz, Tarnowski (Kruk 68'), Nozdryń-Płotnicki (Kowalski 46') - B. Szymaniak (M. Piros 75') - M. Sołtys.

Narew: Łyziński - Jędrzejczyk (J. Sadłowski 46'), T. Sadłowski, M. Malanowski, Staniórski - Strzeżysz, Maxwell, M.Roman (Bazei 46'), D. Wargulewski (Ifeanyi 46') - A. Roman (Niedźwiecki 89'), Pyskło.

Żółte kartki: Paweł Tarnowski, Piotr Nozdryń-Płotnicki.

Sędzia: Piotr Jastrzębski (Siedlce).

Nie 20:06, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)