Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Nadarzyn - Hutnik 1:0
Hutnik Warszawa przegrał na wyjeździe z GLKS Nadarzyn 0:1 w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Jedynego gola spotkania, dla gospodarzy, zdobył Rafał Klimkowski, w pierwszej połowie meczu, w 29. minucie.

Mecz był wyrównany. Na początku drugiej połowie, a także w końcówce przewagę miał Hutnik, jednak nie zdołał zdobyć bramki. Dwie stuprocentowe sytuacji miał Kamil Sadowski. Natomiast Nadarzyn raz trafił w słupek i spojenie.

GLKS Nadarzyn - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Klimkowski '29.

Hutnik: Bigajski - P. Piros, D. Sadowski, Florczyk, Jabłoński (M. Szymaniak '70) - Ł. Szala (Grochowina '60), Leśniewicz, Sołtys, Płotnicki (Antolak' 60) - K. Sadowski, Zawiślak.

Żółte kartki: P. Piros, Sołtys, Leśniewicz.

Sędzia: Dariusz Sachajko (Warszawa).

źródło: własne

---

Przepraszamy za niefunkcjonalność serwisu (żeby zobaczyć przyczyny wejdź do tematu Uwagi o Stronie na Forum).

Ostatnio zmieniony przez KamiL dnia Sob 19:32, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:13, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)