Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 269

Skąd: Warszawa

Post Hutnik - Korona 3:0
Hutnik Warszawa wygrał z Koroną Ostrołęka 3:0 w meczu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej.

Podopieczni Sławomira Włodarskiego szybko objęli prowadzenie, bo już w 5. minucie. Gola zdobył Mariusz Szymaniak, który dostał piłkę na piątym metrze od bramki i nie pozostało mu nic innego, jak tylko wpakować piłkę do siatki.

Do przerwy piłkarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Tuż po niej, w 48. minucie trafienie zaliczył Paweł Tarnowski. Akcja przypominała pierwszego gola. Również piłkarz Hutnika miał przed sobą na piątym metrze tylko golkipera gości.

W 90. minucie błąd popełnił obrońca Korony, a piłkę przejął wprowadzony za Mariusza Szymaniaka Paweł Zawiślak. Będąc przed bramkarzem odegrał do Kamila Sadowskiego, który stał na czystej pozycji. Jednak w ostatniej chwili sfaulował go od tyłu gracz gości. Sędzia Michał Chrzanowski z Radomia podyktował rzut karny dla bielańskiego klubu, a także ukarał piłkarza klubu z Ostrołęki czerwoną kartką.

Gratulujemy i dziękujemy piłkarzom Hutnika Warszawa!

Komentarz trenera Sławomira Włodarskiego po meczu:

Dzisiaj trzy punkty dla Hutnika. Chyba jest pan zadowolony z postawy zawodników?

Jestem zadowolony, a wam gratuluję prognoz, bo mam nadzieję, że na następny mecz też wytypujecie wynik korzystny dla nas i on taki będzie (we wczorajszej zapowiedzi meczu wytypowaliśmy wynik 3:0 - przyp. red.). Oczywiście z wyniku jestem bardzo zadowolony. Natomiast z realizacji założeń po części. Na pewno nie można odmówić większości zawodnikom zaangażowania. Jednak są przestoje, np. Mateusza Sołtysa, czy młodego Sadowskiego. To nie jest to, co ja bym chciał, żeby było. Nie możemy grać momentami w dziesięciu lub dziewięciu. To się odbija na grze po strzelonej bramce. Jednak tak naprawdę uważam, że graliśmy bardzo słabo. Wynik jest, a w seniorach jest to najistotniejsze. Do gry mam jeszcze dużo do życzenia. Mam nadzieję, że z czasem będzie nam szło coraz lepiej i będziemy eliminowali te błędy. Najważniejsze jest to, by stopniowo pewne sprawy eliminować. Dzisiaj bardzo dobrze skracaliśmy pole gry, tego czego nie robiliśmy w Otwocku. Ale mam nadzieję, że powolutku wszystkie te błędy będziemy eliminowali.

Dzięki wygranej Hutnik przesunął się na 16. miejsce i wyprzedził Polonię II Warszawa, która ma teraz tyle samo punktów, co klub z Bielan. Dzisiaj rezerwy Polonii przegrały na wyjeździe z Narwią Ostrołęka 0:1. Niestety dla Hutnika wygrała także Tęcza Płońsk, która ograła w stolicy 1:0 Okęcie Warszawa.

Już w najbliższą środę zostanie rozegrana 26. kolejka. Przeciwnikiem Hutnika będzie Szydłowianka Szydłowiec. Mecz odbędzie się na wyjeździe.

Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 3:0 (1:0)
Bramki: M. Szymaniak '5, P. Tarnowski '48, K. Sadowski '90 (k).

Hutnik: Bigajski - P. Piros, Jabłoński, Florczyk, Grochowina - Tarnowski (Sinkiewicz '74), Sołtys (Ł. Szala '65), Leśniewicz, Antolak - K. Sadowski, M. Szymaniak (Zawiślak '80).

Sędzia: Michał Chrzanowski (Radom).

Sob 18:18, 26 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hutnika Warszawa Strona Główna » Klub Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)